نتایج جستجو برای عبارت :

اتوبان قالی شکلم رو حال کنید.

نمایش عکس
اگه گفتین این چیه؟
قالی نیستاااا، این اتوبان دوران بچگیم بود؛ اون وسطی که بزرگه برای ماشین
بزرگام‌ بود، کلی حال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
اندازه دوتا انگشت بودن مال اونا بود خیلی حال می‌داد
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

اگه گفتین این چیه؟
بزرگام‌ بود، کلیحال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

اگه گفتین این چیه؟
بزرگام‌ بود، کلی حال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

یه پژوعه از کنارم رد شد و یه بچهه سرشو از ماشین اورد بیرون و داد زد خدایا شکرت...
یاد چند شب پیش خودم افتادم
ساعت دوازده و ربع شب
وسط اتوبان
سرمو از پنجره اوردم بیرون و داد زدم
خدایا چقد من اینو دوس دارم
خدایا شکرت ...!
.
.
.
یه وقتایی دیدن لبخند رو لب یه نفر از صد تا خوشی ، خوش تره :)
{تمثیلات و مثال های مهدوی - شماره 34}

جاده اتوبان

فرض کنید کاروانی در سنگلاخها و کویرهای خشک وحشتناک، سالهای زیادی با زحمت فراوان حرکت کرده تا خودش را به جاده اتوبان وسیع آسفالته رسانده است و تازه میتواند با سرعت زیاد در اتوبان به راهش ادامه دهد.
این جاده اتوبان، توسط امام زمان افتتاح خواهد شد و تازه بشر در راه رشد و سعادت، میتواند با سرعت حرکت کند. در آن زمان استعدادهای انسان ظهور میکند و دانشی که بشر تاکنون داشته، در مقابل استعدادهایی که
به گزارش همشهری آنلاین، ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز خلبان یک هواپیمایی کوچک به دلیل فسخ متخصص پیش آمده قادر به امتداد دست خط تا فرودگاه کپک نبوده با آتش نشانی تماس گرفت و معارفه عدل که مجبور است داخل اتوبان فرود بیاید. ماموران آتش نشانی زمانی بوسیله نگرش تصادم رسیدندکه خلبان بوسیله سلامت فرود آمده بود.
یدک کش اتوبان امام علی ۰۹۱۲۰۴۵۱۴۱۶
یدک کش اتوبان امام علی
خدمات یدک کش بزرگراه امام علی
خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه امام علی
یدک کش اتوبان امام علی
باسریعترین تماس،امداد خودرو ما درکنارشماست
در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.
انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما
نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجا
یدک کش اتوبان امام علی ۰۹۱۲۰۴۵۱۴۱۶
یدک کش اتوبان امام علی
خدمات یدک کش بزرگراه امام علی
خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه امام علی
یدک کش اتوبان امام علی
باسریعترین تماس،امداد خودرو ما درکنارشماست
در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.
انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما
نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجا
هوس داشتن یه گوشواره ی کوچولو با طرح گل، که وسطش ترجیحا نگین صورتی داشته باشه و با گردنیم ست بشه، داره منو میکشه.

پارسال، گردنی قلبی شکلم، خیلی اتفاقی با گوشواره ی قلبی شکلم ست شد. جفتشون هدیه بودن. هر چند نگین گوشواره سفید و نگین گردنبند م آبیه.
من خوره ی نگه داشتن وسیله دارم. وقتی مامانم تعریف میکنه که یه عالمه طلاهای کوچولو اون موقع ها مادرش براش می خریده (چون مراقب خواهر برادرهاش در فصل کار بوده) و کلی هم اشرفی داشته؛ اما همه ش رو بعد از ازد
ارتباط باکارخانه آراپلاست
آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه ۴شرقی پ۲۰
مدیرفروش : 09128871455  خانم قاسمی
کارخانه:02155026557

امدادونجات هلال‌احمر:
ساعت ٠١:٥٨ بامداد امروز ‎تصادف زنجیره‌ای (اتوبوس - تریلی - خاور - ایسوزو - پراید - پژو٤٠٥) در کیلومتر ۵۲ اتوبان قزوین - زنجان، لاین جنوبی (٣ کلیومتر مانده به سه راه ضیاآباد) ٣٠ نفر را دچار حادثه کرد.
در این حادثه ۳ نفر جان خود را از دست دادند، ۱۴ نفر سرپایی مداوا و ١٠ نفر هم به بیمارستان منتقل شدند.
سه شنبه ، ۱۲ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
دیوار پوش بین کابینتی و کاربرد آن

این دیوار پوش ها با قابلیت ضد حریق بودن با عرض 20 سانت در طوا 2.80 سانت با طرح آجر برجسته نمای شکیلی به آشپز خانه شما میبخشد همچنین  به عنوان دیوار پوش نیز میتوانید استفاده شود.

آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه ۴شرقی پ۲۰

الان دلم میخواد سرمو از پنجره ببرم بیرون و فقط فوش بدم ...
.
.
.
خب الان نظرتون برای رهایی از این خاموشی وسط اتوبان چیه ؟
چقد من احمقم :)
یه جایی که سال تا ماه کسی بهس سر نمیزنه دارم سوالِ فوری فوتی میپرسم ! به این میگن عدم تشخیص وسیله ارتباط جمعی ! همون بحث احمقانه ای که کلی با دهقان کردم و اخرم منو انداخت :)
کلا به نظرم ادم باید یه طوری رفتار کنه که کمتر تو چشم باشه چه تو فک و فامیل و خانواده چه بین دوست و آشنا چه بین غریبه ها ... کلا یه حالت کم پیدایی :)
مدتی است که وزارت راه سیستم پرداخت عوارض را در اتوبان های تهران-قم ، تهران-قزوین ، تهران-ساوه و قزوین-زنجان به روش الکترونیکی تغییر داده است. روال کار به این صورت است که شما باید پیش از آغاز سفر از طریق سامانه های اینترنتی برای پرداخت الکترونیکی عوارض(ETC) اقدام کنید. با عبور از عوارضی پلاک خودرو شما ثبت می شود و اگر عوارض را پرداخت نکرده باشید تا 72 ساعت فرصت دارید که مبلغ را واریز کنید. پس از پایان فرصت اگر هنوز عوارض شما پرداخت نشده باشد جریمه
فکر کن بری از روی دلسوزی یه لاکپشت رو وسط اتوبان نجات بدی ، بزنن له و لوردت کنن...
یا زنده نمیمونی ، یا اگر بمونی دیگه نمیتونی زندگی کنی بدون مغز و پا ... 
تو اورژانس خودم تحویلش گرفتم و لحظه به لحظه باهاش بودم ، هنوز به هوش بود باهاش مدام حرف میزدم شوخی میکردم و اونم به زور بعد ناله هاش یه خنده ای میزد...
امروز رفتم بالا سرش icu ...
کاملا بیهوش بود...
۷۰ درصد مغزش ایسکمی شده بود به خاطر شرایط وحشتناک پاهاش و
شب یلدا را رفتیم خانه‌ی خاله در قزوین. شب قبلش (شب جمعه) ساعت 11 از تهران راه افتادیم و ساعت 1:30 رسیدیم. فردا صبحش وزیر راه و شهرسازی هم آمد قزوین. آمد که نیوجرسی اتوبان قزوین تهران را افتتاح کند و لعنت خدا بر این نیوجرسی‌ها و بر این ساخت‌وسازهایشان. لعنت بر آن افتتاحشان. بخورد توی سرشان.
در درجه‌ی اول دلیل شخصی دارد. ولی دلیل غیرشخصی هم دارد... روزگاری بین دو گارد ریل اتوبان فاصله‌ای بود که می‌توانستند تویش درخت بکارند. تویش بوته بکارند. تویش
روکوب یا خط کش
روکوب یا خط کش در دو سایز ۴/۵ میلی متر و 3.2 میلی متر یا خط کش بعد از نصب لمینیت جهت دور کار از قرنیز و اسکوتی استفاده می شود ولی قسمت هایی که
کمتر از ۵ سانتی متر ارتفاع دارند مانند زیر درب، درب بالکن، سرویس بهداشتی و … از ابزار روکوب یا خط کش استفاده می شود.
آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه
با توجه به فاصله کم تهران با استان مازندارن ، مرکز نشینان از هر فرصتی استفاده می کنند و برای استراحت و تفریح به شهرهای مازندران سفر می کنند .
شنیده می شود در این شرایط سخت که کشور و برخی از استانها مانند مازندارن با کرونا دست و پنجه نرم می کند برخی افراد جهت مسافرت و خوشگذرانی وارد استان مازندران می شوند.
دیروز اتوبان جدید هم افتتاح شد ،افتتاح اتوبان جدید نیز جز کوتاه کردن راه ورود بی بند و باری و فرهنگ غلط بی حجابی و افزایش فساد ، فایده چندان
لیکی از مواردی که باعث اهمیت شهرهاست راهها می باشد . اتصال شهر ها به راهها مخصوصاَ آزاد راه و بزرگراه به شدت باعث اهمیت و رونق ان شهر می شود . متاسفانه در شهرستان برخوار راه مهمی وجود ندارد الا بزرگراه اصفهان .اردستان . البته آزادراه شرق هم هست که هنوز خیری از اون به شهرستان نرسیده . بیشتر شهرها برای اینکه بتوانند به راه مهمی متصل شوند  رایزنی های زیادی انجام می دهند تا شاید راه را به طرف شهر خود بکشند و از آن عبور دهند . و اگر نشد مابین شهر و اتو
دهکده المپیک
تاریخچه، موقعیت مکانی و مشخصات دهکده
احداث محله دهکده المپیک، به گذشته‌هایی بازمی‌گردد که اراضی کن محدوده‌های اطراف را حسابی سیراب می‌کرد و از رودخانه‌ها و نهرهایش محله‌ای گل و بلبل ساخته شده بود. حالا شاید کمتر کسی این چیزها را یادش باشد؛ به غیر از همان اهالی قدیمی روستای کن که بر وسعت روستایشان تاکید  دارند و از دهکده تا جنت آباد را جزوی از این روستا می‌دانند. حتی شاید کمتر کسی بداند دهکده المپیک، زمانی جزو منطقه 5 شهردا
یک مسئله مهم جغرافیایی

معنی ۷ شمال ، ۶۵ جنوب یا ۲ غرب در جاده ها چیست ؟
اعداد و ارقامی که به طرز رمزآلودی روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی
بین جاده ها و اتوبان های کشور نوشته شده چه معنی دارد
هر مسافرتی که میرویم تا چشممان به این تابلو ها را میبینیم  که نوشته مثلاً رشت ۱ شمال یا مثلا کاشان ۷ جنوب یعنی چی؟؟؟
در آموزشگاه های رانندگی هم فکر نمی کنم این مسئله مطرح بشه .
ایران به دلیل مساحت زیادی که داره پر از جاده و اتوبان هست که هر
کدوم برای خودشون
یکی نشسته بوده پشت بنز آخرین سیستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان می رفته، یهو می بینه یک موتور گازی ازش جلو زد! خیلی شاکی می شه، پا رو میذاره رو گاز، با سرعت دویست از بغل موتوره رد می شه. یک مدت واسه خودش خوش و خرم می ره، یهو می بینه موتور گازیه باز ازش جلو زد! دیگه پاک قاط میزنه، پا رو تا ته می گذاره رو گاز، با دویست و چهل تا از موتوره جلو می زنه. همینجور داشته با آخرین سرعت می رفته، باز یهو می بینه، موتور گازیه مثل تیر از بغلش رد شد! طرف کم می اره،

کاربرد نبشی ثابت
نبشی ثابت ابزاری با زاویه ی ۹۰ درجه جهت پوشش لبه های برش خورده پانل نصب شده بر روی دیواره گچ می باشد.
همچنین انعطاف پذیری این محصول ،قابلیت کار بر روی سطوح منحنی را امکان پذیر ساخته است.
دلیل استفاده از این ابزار این است که در زوایای ۹۰ درجه ساختمان که به بیرون می باشد استفاده از ابزار نبشی ثابت پی وی سی بسیار زیبا‌تر و خوش فرم تر می شود و همچنین نصب و استقامت آن بهتر می شود، اما استفاده از آن فقط در همین مورد است برای همین فرو
✊ *یک پیشنهاد خوب برای سیلی دیگر* *لطفا متنشر کنید تا خواست همگانی شود* پس از شهادت مظلومانه سپهبد سلیمانی اتوبان رسالت را به نام آن شهید نام گذاری کردند اما به نظر می‌رسد این نام گذاری هیچ اثری در تبیین مظلومیت این شهید عزیز و بزرگوار ندارد
ادامه مطلب
داستان پاتوق
وقتی این متنو خوندم توفکر فرو رفتم با خودم گفتم چقدر میتونیم با حرفای خوب روی هم تاثیر بگذاریم چقدر میتونیم بهم کمک کنیم این داستان شد یکی از بهترین داستانایی ک میتونم خونده باشمش گذاشتم اینجا شما هم بخونید دوستای گلم

دقیقاً ۲۳ سال پیش در اتوبان قزوین- تهران بعد از سیمان آبیک با سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت با اتومبیل پاترول دو درب به سمت تهران می‌آمدم. هم عشق سرعت داشتم و هم اینکه کلاسم دیر شده بود. ناگهان متوجه یک افسر راهنمایی
هروی یکی از محله‎های نام آشنا و قدیمی تهران است.
تهران به عنوان پایتخت ایران دارای محله‎های اصیل متعددی است و محله هروی یکی از آن‎ها است. محله هروی یکی از محله‎های منطقه 4 تهران است که از شمال به اتوبان بابایی و همت، از شرق به اتوبان امام علی، از غرب به خیابان شریعتی و از جنوب به اتوبان رسالت ختم می‌شود.
محله هروی دارای دسترسی‎های مطلوبی است و علاوه بر اتوبان‎های نامبرده، به اتوبان‎ صیاد نیز دسترسی دارد.
این منطقه از شمال با منطقه 1، از جن
معرفی دهکده المپیک
محله دهکده المپیک یکی از محلات قدیمی تهران است ، قدیمی ترین بخش محله مربوط به ساختمان های دهکده المپیک است و بخش جدید محله نیز بلوار دهکده المپیک از همت تا میدان المپیک را شامل می شود.  این منطقه در شمال غربی تهران قرار دارد. در گذشته جزئی از اراضی کن بوده و جزو منطقه ۵ تهران محسوب شده است، اما با تقسیم اراضی شهرداری منطقه ۵ و تأسیس شهرداری منطقه ۲۲، محله‌ای از محلات این منطقه جدید شد.
تاریخچه احداث این محله به زمان برگزار

خرید آپارتمان در استانبول

قیمت هر متر مربع آپارتمان در استانبول 3723 لیر است. گران ترین منطقه ی استانبول بشیکتاش با 15255 لیر و در منطقه ی بشیکتاش گران ترین محله Bebek با میانگین قیمت 21456 لیر است در واقع Bebek گران ترین نقطه ی ترکیه هم محسوب می گردد که در بخش اروپایی استانبول قرار دارد.میانگین قیمت هر متر مربع در منطقه ی فاتح که یکی از مراکز ایرانیان و شامل منطقه های تاریخی و توریستی و تجاری از جمله منطقه ی آکسارای است 3700 لیر می باشد .

فاصله تا
اولین برف امسال بارید. صبح پاشدیم رفتیم لویزان و کلی عکاسی. برف تند و پرهیجان می‌بارید، مردم تو اتوبان‌ها به گرونی بنزین تحصن کردند و نت قطع شد. حالا فقط اینجا و چند آب باریکه‌ی دیگه راه ارتباطمون به بیرونه، و کدوم بیرون؟ محصوریم تو خونه‌ها و کشورمون. دارم فکر می‌کنم از ۸۹ که میرحسین و کروبی و رهنورد تو حصرن چی می‌کشن! چقدر حصر سخته، محدودیت نفس‌گیره، خدایی‌ام که نیست بریم در خونش شکایت. به حال خودمون ول‌شدگانیم، تو برهوت دنیا، بدست یه
Traffic Racer
 جزو آن دسته از بازیهای  اعتیاد آوریست که اطرافیان را نیز دور سر شما جمع خواهد کرد. این بازی در یک اتوبان پر ترافیک آغاز میشود که شما باید هر چه میتوانید بیشتر برانید و با بدست آوردن پول بیشتر اتومبیل خود را ارتقا داده و یا اتومبیل جدیدی خریداری کنید. 
ادامه مطلب
نوید محمدزاده از ایلام تا تهراننوید محمدزاده متولد 17 فروددین ماه 1365 در مهران ایلام , است . کرد ایلامی , پس از به چنگ آوردن دیپلم به دلیل عشق اش در سال 82 به کلاس های بازیگری هنر کرج رفت و ذیل حیث استادانی مثل محمد یعقوبی و مهتاب نصیرپور عصر های بازیگری را سپری کرد .از فوتبال تا بازیگری«من فوتبال بازی می‌کردم و شیدا فوتبال بودم ; چه بسا قرار شده بود بروم گروه نوجوان ها سایپا . . . . دوم متوسطه بودم فیلم سوته دلان علی حاتمی را با
رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مصدوم شدن 16 نفر بر اثر تصادف اتوبوس با کامیون در اتوبان نطنز به کاشان خبر داد. حسین ریاحی اظهار کرد: در ساعت ۲۱:۵۷ دقیقه شامگاه یکشنبه نهم تیرماه تماس مردمی با مرکز ارتباطات اورژانس مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در حوالی عوارضی قمصر کاشان دریافت شد.
ادامه مطلب
شهروندانی که در غرب تهران یا کرج نیاز دارند تا وسایل خود را در محیطی امن و قابل اطمینان نگهداری کنند،
می توانند با اجاره انبار به کمک تیم ما وسایل خود را با خیال راحت در این انبار ها نگه دارند.
اکثر افرادی که در غرب تهران زندگی میکنند ، و نیاز به یک انبار برای نگهداری موقت کالاهای خود هستند
میتوانند از طریق اتوبان های همت ، شیخ فضل الله نوری ، شهید باکری ، ستاری ، سعیدی ، اتوبان فتح ، جاده قدیم کرج و ….
به محل انبارها دسترسی پیدا کنند.
امتیاز ان
شما نمی‌دانید، ولی اگر می‌دانستید ممکن بود فکر کنید پایان‌نامه دلیل اصلی به‌روز نشدن وبلاگ است. نه نیست. 

اتفاقات ماه های اخیر از آن دست اتفاقاتی بود که هر کسی دوست داشت در موردشان از خودش چیزی بگوید. که همینطور هم شد. من هم از این قاعده مستثنا نبودم. نوشته هایم اما منتشر نشد و فکر نمی‌کنم قراری هم بر انتشارشان باشد. 
برای من نوشتن در مورد موضوعات نیازمند صبر و فاصله است. از بروز دادن هیجانات آنی و افکار لحظهای ام خوشم نمی‌آید چون بعدتر
عشق هر روز از یک جا سرِ آغازیدن می‌گیرد. یک روز از عطر خوش لوبیاهای سبز تازه که آهسته در تابه سرخ می‌شوند. گاهی از بوی بادمجان کبابی. یک روز از تماشای عاشقانه تابلوی خوشنویسی برادر جان، با نور ملایمی که به خطوطش تابیده. وقتی از حرارت دلچسب یک استکان چای شیرین شده با عسل. یک روز از قدم‌های سنگین و آهسته میان سبزیجات تازه و معطر چیده شده در تره‌بار. گاهی از نوازش شورانگیز برگ نوی یک گیاه در گلدان یا خنکای مطبوع صبحگاه جمعه‌ی اتوبان وقتی حاشیه

جانمایی پلاک ثبتی تنها راه تعیین وضعیت اسنادی (شامل قولنامه، بنچاق، سند منگوله دار و...) است که موقعیت دقیق ملک نامعلوم است.

اگر پس از جانمایی پلاک ثبتی، کل یا قسمتی از ملک در خیابان افتاد به این معنی است که طرف حساب طرح دعوی شما شهرداری است و اگر کل یا قسمتی از ملک جهت احداث جاده های بین شهری (اتوبان/ بزرگراه) مورد تصرف قرار گرفته بود، وزرات راه و شهرسازی متصرف می باشد که پس از تهیه نقشه وضع موجود و تعیین میزان مساحت اشغال شده جهت ا
قیمت آپارتمان در شهرک چیتگر برج ارکیده
آپارتمانی به متراژ 96 متر واقع در شهرک چیتگر برج ارکیده با مشخصاتی به شرح ذیل به فروش می رسد:
2 خوابه
پارکینگ
انباری
آسانسور
کف پارکت
نوساز
معرفی برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده یکی از بهترین برج های منطقه 22 می باشد که دارای 11 بلوک می باشد که 5 بلوک آن توسط تعاونی شرکت بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا ) ساخته شده و الباقی توسط شرکت نبرد پی در حال ساخت می باشد . این برج در شهرک چیتگر پهنه c در آب و ه
خرید و فروش آپارتمان در بهترین منطقه چیتگر  (برج ارکیده )
آپارتمانی به متراژ ۹۴ متر واقع در برج ارکیده چیتگر با مشخصاتی به شرح ذیل موجود می باشد :
۲ خوابه
پارکینگ
انباری
۳ لاین آسانسور
خوش نقشه و بدون پرتی
دارای چشم انداز جنگل
طراحی داخلی شیک
کابینت ممبران
نوساز
معرفی برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده واقع در شهرک چیتگر بهترین منطقه چیتگر می باشد که دارای ۱۱ بلوک می باشد که ۵ بلوک آن توسط تعاونی شرکت بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا
دیشب عقربه از دو رد شده بود که تازه شبخیر گفتیم و من گوشی را گذاشتم کنار. صبح ساعت نه نشستم پشت فرمان و ظهر هم ساعت دوازده و ربع. تقریبا تمام هفته را کسری خواب داشتم. 
رانندگی را دوستدارم و دست فرمانم، البته هنوز که دست فرمان حساب نمیشود،  عمیقا شبیه خودم است.  پشت فرمان زیاد حرف شنیده ام. اگر بحث رانندگی ام باشد، خودم یا مربی ام با خنده جواب میدهیم. گاهی بوق میزنم و امروز یک بارهم " ما هیچ ما نگاه " طور کله ام را جلو کشیدم، به اقایی که گرفته بود
برج های عرفان
موقعیت مکانی، مشخصات و امکانات برج ها
برج عرفان در غربی‌ترین نقطه تهران درخوش‌ آب و هوا ترین منطقه یعنی منطقه ۲۲ قراردارد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مجتمع روبروی شهرک شهید باقری و همسایگی با شهرک شهید صیادشیرازی، با چشم انداز کوهستان از یک سو و دریاچه شهدای خلیج فارس از سوی دیگر قراردارد.
برج عرفان در زمینی به مساحت حدود ۳ هکتار با زیر بنای مفید ۱۳۰۰۰۰متر مربع احداث گردیده‌است. مجتمع عرفان در منطقه ۲۲ تهران دارای ۴ بلوک
جانمایی پلاک ثبتی تنها راه تعیین وضعیت اسنادی (شامل
قولنامه، بنچاق، سند منگوله دار و...) است که موقعیت دقیق ملک نامعلوم است.

اگر پس از جانمایی پلاک ثبتی، کل یا قسمتی از ملک در خیابان
افتاد به این معنی است که طرف حساب طرح دعوی شما شهرداری است و اگر کل یا قسمتی از
ملک جهت احداث جاده های بین شهری (اتوبان/ بزرگراه) مورد تصرف قرار گرفته بود، وزرات
راه و شهرسازی متصرف می باشد که پس از تهیه نقشه وضع موجود و تعیین میزان مساحت اشغال
شده جهت احداث کوچه/خ
اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران
اجاره آپارتمان مبله تهران ملاصدرا با متراژ ۸۵ متر و دارای یک اتاق خواب به صورت روزانه و هفتگی اجاره کوتاه مدت و اجاره بلند مدت ارائه میگردد.این آپارتمان مبله لوکس در ملاصدرا دارای امکانات زیر می باشد:
آپارتمان نوساز و بسیار شیک
دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آیفون تصویری
تلویزیون ۴۳ اینچ
دستگاه دی وی دی پلیر
دارای مبلمان هفت نفره پارچه ای بسیار زیبا همراه با میز عسلی
کف پارکت شیک
دارای میز ناهار خوری ۴ نف
  محله ی اراج از نظر محدوده ی جغرافیایی ، از شمال به اتوبان ارتش ، از جنوب به اتوبان شهید بابایی ، از شرق به اتوبان امام علی و از غرب به خیابان شهید لنگری و میدان اراج منتهی می شود . این محله یکی از محلات ناحیه 9 منطقه یک است.این محله دارای 11667 نفر جمعیت است که در قالب 3578 خانوار در این محله زندگی میکنند.
این محله در گذشته به صورت دهکده بوده است زمین های این دهکده در ابتدا متعلق به حاج ابراهیم خان ظهیر الدوله بوده که بعدها این زمینها توسط میرزا محم
برج صیاد2
موقعیت مکانی، مخصات و امکانات پروژه
پس از اجرای موفق فاز 1 برج های صیاد، این مجموعه توسط ستاد مشترک ارتش در منطقه 22 شهرداری تهران، در شرق دریاچه چیتگر ساخته و پاییز سال 1394 تحویل اعضا گردید. 
برجهای مسکونی فاز2 صیاد در قالب 8 بلوک 20 طبقه ساخته شده است که یک طبقه لابی و 19 طبقه مسکونی می باشد. در هر طبقه از برجها 8 واحد مسکونی وجود دارد که چهار واحد در قسمت غربی و 4 واحد در قسمت شرقی بلوک واقع شده که توسط راهرو واسط به هم وصل می باشد. برج ه
اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که نیاز به خودروبر زنجان دارید و در مسیر جاده ها و اتوبان ها گیر کرده اید نیاز به خودروبر خواهید داشت
در این مقاله کوتاه قصد داریم شرکت خودروبری را در زنجان به شما معرفی نماییم که جزو بهترین شرکت های خودروبر در ایران است و می تواند خدمات فوق العاده را به شما داشته باشد
این شرکت که در زنجان واقع شده است مزیتی که دارد سرعت و قیمت مناسب آن می باشد
برای اطلاع از این شرکت می توانید به سایت این شرکت به آدرس زیر
ht

توضیحات فایل
شیپ فایل نقشه منطقه ۲ شهر تهران شامل کاربری اراضی، معابر و گذرها ،فضای سبز و... بسیار مفید و کاربردی برای دانشجویان و مهندسین شهرسازی
تصویر پیش نمایش مربوط به همین محصول (شیپ فایل نقشه منطقه ۲ شهر تهران) میباشد.
منطقه ۲ شهرداری تهران
منطقه ۲ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی میدان آزادی؛ از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد.این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به اتوبان اشرفی اصفهانی و محّمد علی جناح

طبق قانون و میشه گفت عادت و احتیاط و اقدامات ایمنی در هر 20 کیلومتر مسافت طی شده باید بار و تجهیزات مهار بار رو چک کرد که شل نباشند
در اکثر حوادث ریختن بار معمولا در بزرگراه و اتوبان ها می باشد که تریلی یا کامیون بعد از مهار بار بعد ازطی مسافت کوتاهی تجهیزات مهار رو چک نکرد و متاسفانه منجر به ریختن بار شده و ایجاد مشکل و حادثه هم برای خودش و هم برای دیگران
به طور مثال در کمربندی ازادگان تهران بیشتر شاهد این حوادث هستیم . علت آن هم این است که اک
اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی فصل سفر واقع در ۷ کیلومتری اتوبان رشت تهران از خانه های بوگردی شمال ایران می باشد. این خانه گلی بوم گردی در دل جنگل و در میان خانه های روستایی زنده در محیطی بسیار زیبا و شاد با هوایی خوب واقع شده است این خانه بوم گردی هم مرز با رودخانه و جنگلهای بکر می باشد و تورهای مختلفی از این خانه گلی قابل اجرا می باشد که شامل بازدید و کوهنوردی تا آبشار، چشمه اویج، موزه بومگردی شمال ایران(گیلان) که در فاصله ۱۵ کیلیومتری
غمگین و آرومم مثل ماه شب چهارده پشت ساختمونای بلند و نور های خیره کننده شهرغمگین و گنگم مثل لحظه اول تصادف که نمیدونی از کجا خوردیغمگین و خسته م مثل وقتی کل اتوبان رو با اهنگ رولت روسی میری و میری و دنبال دوربرگردونیغمگین و راضیم مثل وقتی که یه قدرت ماورایی رو احساس میکنی که حواسش بهت هستغمگین و منتظرم مثل وقتی هی نوار اعلانات گوشیتو میکشی پایین و خالیهغمگین و سنگینم مثل وقتی که از ترس سرما لحاف میندازی روی خودت اما نفست بالا نمیادغمگین و ب
برف را
 که هم تو اش سفیده هم روش
گاو را
که نمیگه "من" میگه "ما"
دریا را
که ماهی گندیده هاش رو دور نمیریزه
بیل را
که هر قدر بره تو خاک سفید تر میشه
دریا را
که قربانی هاش رو پس میاره
تابلوی ورود ممنوع را
که یک تنه ی اتوبان رو حریفه
سرنوشت را 
که نمیشه از "سر نوشت" 
سیم خار دار را
که پشت و رو نداره
+ ادامه دارد:)
یارو نشسته بوده پشت بنز آخرین سیستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان میرفته، یهو میبینه یک موتور گازی ازش جلو زد!

خیلی شاکی میشه، پا رو میگذاره رو گاز، با سرعت دویست از بغل موتوره رد میشه.

یک مدت واسه خودش خوش و خرم میره، یهو میبینه دوباره موتور گازیه قیییییژ ازش جلو زد!

دیگه پاک قاط میزنه، پا رو تا ته میگذاره رو گاز، با دویست و چهل تا از موتوره جلو میزنه.

همینجور داشته با آخرین سرعت میرفته، یهو میبینه، موتور گازیه مثل تیر از بغلش رد شد!!

1- هوی گوسفند چه خبرته؟!؟!گوسفند در اصل به موجودی پشمالو و بی نزاکت گفته می شود که اندک زمانی است پایش را در شهر گزارده (همون دهاتی) ولی ما امروزه به رانندگانی که چراغ قرمز را رد می کنند، رانندگانی که به محض سبز شدن چراغ و جهت یادآوری خاطره حنابندان مادر بزرگشان بوق های ممتد می زنند، عابرانی که از وسط اتوبان رد می شوند و یا صف اتوبوس را رعایت نمی کنند، بازیکنان تیم ملی فوتبال وقتی موقعیتی را خراب می کنند و کسانی که موقع راه رفتن پای دیگران را لگ
یارو نشسته بوده پشت بنز آخرین سیستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان میرفته، یهو میبینه یک موتور گازی ازش جلو زد!

خیلی شاکی میشه، پا رو میگذاره رو گاز، با سرعت دویست از بغل موتوره رد میشه.

یک مدت واسه خودش خوش و خرم میره، یهو میبینه دوباره موتور گازیه قیییییژ ازش جلو زد!

دیگه پاک قاط میزنه، پا رو تا ته میگذاره رو گاز، با دویست و چهل تا از موتوره جلو میزنه.

همینجور داشته با آخرین سرعت میرفته، یهو میبینه، موتور گازیه مثل تیر از بغلش رد شد!!

اتوبان آخر شب قزوین- کرج بدجور خلوت بود. تنها بودم. پاندا روی صندلی عقب خوابیده بود. یک سواری بارانی توی لاهیجان ازش گرفته بودم و در راه برگشت بودیم. اتوبان آن قدر خلوت بود که فقط یادها و خاطره‌ها توی مغزم می‌لولیدند. رانندگی دیگر نیازی به دقت نداشت. سیاوش قمیشی می‌خواند. این روزها فقط قمیشی و لاغیر. یاد پارسال افتاده بودم که برف می‌بارید. برف از روبه‌رو به ماشین می‌زد و ما می‌رفتیم... قمیشی آهنگ بارانی زیاد دارد. باران طعم رفتن دارد. شاید ب
اگر به دنبال بی خطرترین راه برای حمل
خودرو خود هستید،ما چرخ گیر را به شما پیشنهاد میکنیم.
این نوع سیستم که اسم
آن چرخ گیر است،هیچ گونه آسیب به جلو بدنه ماشین شما نمیزندو قسمت عقبی ماشین
تحت کنترل کامل میباشد چرا که راننده های ما کاملا قابل اعتماد و کارآمد
هستند.
مکانیزه وسیستم این چرخ گیر به گونه ای است که به دور لاستیک میگردد و
هیچ گونه آسیبی به بدنه نمیزند.
اگر اتومبیل شما در یکی از خیابان های تهران دچار مشکل شد و قادر به حرکت نبود اصلا ن
اگر به دنبال وانت باردر شرق تهران هستید و یا وانت تلفنی تهران هستید با ما تماس بگیرید
مبلمان، گاوصندوق، ساید بای ساید، کمدهای بزرگ،کتابخانه های شخصی، خورده اثاثیه منزل و تمامی بارهای خود را به ما بسپارید.
کارگران کاملاحرفه ای.... کارگرخالی را ازمابخواهید
کافیست یکبار امتحان کنید
09129437352
09194644345
اتوبان آخر شب قزوین- کرج بدجور خلوت بود. تنها بودم. پاندا روی صندلی عقب خوابیده بود. یک سواری بارانی توی لاهیجان ازش گرفته بودم و در راه برگشت بودیم. اتوبان آن قدر خلوت بود که فقط یادها و خاطره‌ها توی مغزم می‌لولیدند. رانندگی دیگر نیازی به دقت نداشت. سیاوش قمیشی می‌خواند. این روزها فقط قمیشی و لاغیر. یاد پارسال افتاده بودم که برف می‌بارید. برف از روبه‌رو به ماشین می‌زد و ما می‌رفتیم... قمیشی آهنگ بارانی زیاد دارد. باران طعم رفتن دارد. شاید ب
به پاسداری از ثمره خون شهدا اعتقاد راسخ داشت. یک روز در جلسه ای از او دعوت کرده بودیم تا رهنمود بگیریم. گفت: «‌کاری کنید که عکس شهدا در همه خیابانها نصب باشد تا از یاد آنها غافل نشویم و راهشان را الگوی خود قرار دهیم. »
حتی تابلوهای بزرگی از شهدا که در مسیر اتوبان تهران ـ قم نصب شده بود، به پیروی از نظرات آن شهید بزرگوار بود .
می گفت: «‌به هر وسیله ای شده، باید یاد و خاطره شهدا زنده بماند. »
شهید یوسف کلاهدوز
کتاب هاله‌ای از نور، ص36
منطقه الهیه غرب
منطقه خوش آب و هوا ،رو به پیشرفت و نوساز با استانداردهای شهرسازی منطقه 22 تهراندسترسی به مترو وردآورد، دسترسی به بزرگراه های حکیم و همت و اتوبان کرجدسترسی به آبشار تهران، دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتگر و پارک کوهستانامکان ساخت 220متر زیر زمین220 متر پیلوت و سه طبقه بالای پیلوت هر طبقه 230 متر
اجاره آپارتمان مبله در تهران
اوین یکی از سرسبزترین مناطق تهران با باغ های قدیمی فراوان می‌باشد که ضمن داشتن دسترسی مناسب به خیابان ها و اتوبان های اصلی از مناطق گردشگری بسیار زیبا نیز بر خوردار می باشد و اجاره روزانه خانه تهران در این منطقه از پیشنهادات ویژه ماست.
از ویژگی های موقیعیتی این خانه در تهران باید به دسترسی بسیار اسان به اتوبان یادگار امام و اتوبان چمران و همچنین ایستگاه BRT با فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه اشاره کرد. دسترسی به جنوب تهر
این آپارتمان تمیز و با وسایل جدید و نو برای اجاره روزانه تهران می باشد.این منزل مبله در طبقه اول است.ظرفیت این واحد برای ۲ نفر است.در اتاق خواب این آپارتمان مبله یک تخت دونفره قرار دارد. از دیگر امکانات این منزل مبله تهران می توان به مبلمان، تخت خواب،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.
دسترسی میهمان:۱۳ دقیقه مترو۲ دقیقه BRT۵ دقیقه سینما۲ دقیقه رستوران۵ دقیقه عابر بانک۱۰ دقیقه بیمارستان بوعلی۵ دقیقه بیمار
من دیشب راه افتادم با اتوبوس اومدم تهران از شهرمون. و من همیشه از بس استرس مسیر دارم، هیچ وقت خوابم نمیبره و تا صبح جاده رو نگاه میکنم. میترسم راننده یه وقت خوابش بگیره، یا حتی میترسم راننده سکته کنه. از کنار این نفت‌کشا هم که رد میشیم فقط به دقت نگاه می‌کنم و نفسم در نمیاد. بدترین قسمت جاییه که یه ماشین سنگین تو جاده هست، یه کامیون داره ازش سبقت میگیره و در همون حین اتوبوس هم وارد سبقت میشه، من همش میگم خب الان اگه خدای نکرده یک ثانیه این کامی
بارها شده بود که رفقا بهم می‌گفتن پسر تو خیلی دیوونه‌ای اما موضوعی که درباره‌اش حرف می‌زدیم برای من حساسیتی نداشت اما جدیداً داره اتفاقاتی می افته که خودم هم توی آینه به شخص روبرو میگم
پسر تو خیلی دیوونه‌ای
نمونه‌اش هم تیتر بالا وسط غرق شدن زمانی که نفس هم تمام شده بود و فقط یه صفحه روشن که آن هم به سمت تاریکی می‌رفت، یه لحظه با خودم گفتم چه حس قشنگی وبه جای گرفتن دست نجات غریق مبهوت اون حس شدم. خیلی لذت بخش بود
یا همین دیروز وقتی کنار دیگ
در فرودگاه امام در مجموعه پنج پارکینگ وجود دارد که هر کدام با فواصل متفاوت از هم جدا شده اند . پارکینگ اول در زیر سالن اصلی فرودگاه امام می باشد و ظرفیت آن تقریبا پایین است . ولی مزیت آن این است که در نزدیکترین فاصله از سالن اصلی فرودگاه امام خمینی واقع شده است و تنها پارکینگ مسقف است . 
 پارکینگ شماره 2 در بلوار فرودگاه از اتوبان تهران قم نرسیده به پیچ سالن اصلی می باشد و دسترسی به آن توسط اتوبوس واحد امکان پذیر است . 
پارکینگ شماره 3 در ضلع جنو
در فرودگاه بین الملی امام خمینی در کل 5 عدد پارکینگ وجود دارد که در فواصل مختلف از هم قرار گرفته اند . پازکینگ اولی در زیر سالن اصلی فرودگاه امام می باشد و ظرفیت آن تقریبا پایین می باشد ولی مزیت آن این است که در نزدیکترین فاصله از سالن اصلی فرودگاه امام می باشد و تنها پارکینگ مسقف می باشد .
پارکینگ شماره دو در بلوار فرودگاه از اتوبان تهران قم نرسیده به پیچ اصلی سالن است و دسترسی به آن تنها با اتوبوس واحد امکان پذیر است . 
پارکینگ سوم در ضلع جنوب
هر یک از املاک مازاد ذیل مربوط به مرحوم حاج فتح الله فتاحی از طریق مزایده در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح در محل اجرای احکام دادگاه زبرخان به بالاترین قیمت پیشنهادی واگذار میشود:
۲. زمین مسکونی ابتدای شهرک امام رضا فاز یک جنب اتوبان به مساحت تقریبی ۳۰۰متر باقیمت پایه ۱۵۰ میلیون تومان
۳. منزلی دو نبش با چند دربند مغازه واقع در حاشیه خیابان اصلی روستای باغشن به مساحت تقریبی ۱۹۱ متر با قیمت پایه ۴۰۰ میلیون تومان
۴. فیش حج واجب به تاریخ ۱۳۸۵ با

رمان در امتداد باران یک رمان عاشقانه و اجتماعی زیبا به سارا ای میباشد. هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید، ایفون، کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتناقدام کنید.
خلاصه و دانلود رمان در امتداد باران
وکیل جوان و موفقی با پیشنهاد عجیبی برای حل مشکل دختری از طریق خواندن دفتر خاطراتش مواجه میشود و در همان ابتدای داستان با خواندن صفحه اول شوکه میشود … این رمان برداشتی آزاد است از یک
 در ابتدای فصل تابستان و آغاز تعطیلات مدارس و دانشگاه ها هستیم و بسیاری در حال تدارک برای مسافرت هستند. برخی هم برای تعطیلات آخر هفته ی خود برنامه های سفری کوتاه دارند. ما می خواهیم چند پیشنهاد برای تعطیلات شما داشته باشیم! شمایی که در تهران سکونت دارید و به فکر تفریح و گردش در آخر هفته خود هستید. جاهای دیدنی اطراف تهران که کمتر فرصت معرفی شدن را پیدا کرده اند. با ما همراه باشید.
روستای افجه
روستای افجه یکی از بهترین نقاط اطراف پایتخت برای گش
همین که پشت فرمان ماشین می‌نشینم، پشت پرده افکارم تبدیل به میدان جنگ می‌شود. آدم‌ها از ناکجاآباد مقابل کاپوت ماشینم پرتاب می‌شوند و من تک تکشان را زیر می‌گیرم. همین وضعیت گاه و بی گاه توی خواب هم به سراغم می‌آید. یک ماشین ترمز بریده، وسط اتوبان می‌مالد به در و دیوار و جدول و ماشین‌های لاین‌های اطراف و خودم که محکم فرمان را توی مشت گرفته‌ام و از وحشت آب می‌شوم زیر صندلی. برعکس نوجوان‌های دیگر، هرگز علاقه‌ای به رانندگی نداشتم، به ضرب و
« برای دیدن تصویر در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید. »

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

**پندانه**

حکایت سیاست و کش شلوار

خیلی شاکی میشه، پا رو میگذاره رو گاز، با سرعت دویست از بغل موتوره رد میشه. یک مدت واسه خودش خوش و خرم میره. یهو میبینه متور گازیه غیییییژ ازش جلو زد!
دیگه پاک قاط میزنه، پا رو تا ته میگذاره رو گاز، ب
شهرک نمونه سپاه
موقعیت مکانی و مشخصات شهرک
به عنوان اولین پروژه ساخته شده توسط اتحادیه تعاونی های نمونه رسا در منطقه 22 شهرداری تهران با سرعت و کیفیت بالا و مثال زدنی در زمان خود در ضلع شمال اتوبان همت ساخته و تحویل اعضا گردید. شهرک نمونه سپاه در فاز 1 دارای 9 سال قدمت و در فاز 2 دارای 6 سال قدمت می باشد جزو معدود واحدهای با متراژ زیر 80 متر در منطقه 22 می باشد که دارای سند هستند.
مجتمع نمونه در قالب 17 بلوک ساخته شده که 13 بلوک در فاز1 و 4 بلوک در فاز 2
اجاره خانه در قلهک می‌تواند شما را از امکانات خوب شهری بهره‌مند کند.
خیابان قلهک یکی از خیابان‌های اصیل تهران بوده و موقعیت‌های خوبی را برای اجاره خانه فراهم کرده است. این محله دارای دسترسی‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردی است و با داشتن امکانات محلی مناسب و دسترسی خوب شهری به یکی از نقاط جذاب برای اجاره خانه تبدیل شده است.
برای آشنایی بیشتر با این منطقه و موقعیت‌های موجود در آن برای اجاره خانه در قلهک با گزارش امروز مجله دلتا همراه باشید.
- خانم "الف" به بانک می‌رود. نوبت می‌گیرد. 
شماره‌اش ۱۳۵ است. 
همان‌جا دوستش را می‌بیند که سه ساعت زود تر از او آمده و دو شماره در دستش دارد. یکی ۲۴ و  یکی ۲۵. 
شماره ۲۵ را از او می‌گیرد و کارش را زود تر از ۱۱۰ نفر دیگر انجام می‌دهد و خوشحال بانک را ترک می‌کند.
- آقای "ب" راننده تاکسی است. 
هر روز دقایقی را فریاد می‌زند تا مسافرانش تکمیل شده و حرکت کند.
امروز باران شدیدی می‌آمد. 
آقای "ب" کسی را سوار نمی‌کرد و می‌گفت که فقط دربست می‌رود.
- خانم "
خرید آپارتمان در سهروردی شمالی
خیابان سهروردی (نام قبلی آن خیابان فرح) یکی از خیاباهای تهران است که در منطقه ۷ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان از محدوده پل سید خندان در شمال آغاز شده و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می‌شود. سهروردی شمالی بورس کابینت و تجهیزات آشپزخانه است. این خیابان به افتخار شهاب‌الدین یحیی سهروردی فیلسوف و متفکر ایرانی نام‌گذاری شده‌ است.
خیابان سهروردی در کجا قرار دارد؟
خیابان سهروردی یکی از خیابان های تهر

جانمایی پلاک ثبتی تنها راه تعیین وضعیت اسنادی (شامل قولنامه، بنچاق، سند منگوله دار و...) است که موقعیت دقیق ملک نامعلوم است.
اگر پس از جانمایی پلاک ثبتی، کل یا قسمتی از ملک در خیابان افتاد به این معنی است که طرف حساب طرح دعوی شما شهرداری است و اگر کل یا قسمتی از ملک جهت احداث جاده های بین شهری (اتوبان/ بزرگراه) مورد تصرف قرار گرفته بود، وزرات راه و شهرسازی متصرف می باشد که پس از تهیه نقشه وضع موجود و تعیین میزان مساحت اشغال شده جهت احداث کوچه/خ
زیر فشار فکر لابه لای غم میری نیس کسی درک کنه حالو روز تو رو به اجبار اومدیو داری نخواسته میری جمع کن بنیان کج غم شبوعرضه ادبو احترام       چن سالیه که درگیر اجتمام   ههَاشتباه رو اشتباه   سرتا پا توجیه شده اجتمامَمدور و بریامم اتفاقا  میخوان اشتباه کنم از ته چاهمنَ چشمام بازه رو هدفمم وقتی میخونم دشمنا استتار کَر
دندونو ساییدم  کفریم از قشرِ راحت ترین راه این بوده که بخونمو بشم استوارترترو خشک سوختن پای هم ولی من سریعترینم نمیذارم بمیرم

اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت

این خانه مبله در تهران اتوبان ستاری خیابان پیامبر مرکزی واقع گردیده و از این رو دارای موقعیت بسیار مناسبی می باشد .با اجاره روزانه خانه مبله در تهران ستاری، امکانات زیر را خواهید داشت :
دارای پارکینگ
۱۲۰ متر ۲ خواب بسیار زیبا و بزرگ
یک خواب بزرگ با تخت دو نفره و اتاق دیگر با دو تخت یک نفره
با امکانات کامل رفاهی
از جمله تلویزیون ۴۲ اینچ و دستگاه دی وی دی
گاز رومیزی ۵ شعله
ماشین لباس شویی
یخچال
آموزش رانندگی رو اینگونه آغاز کردیم:
داداشم: خب بگو ببینم گاز کدومه؟
من: کنار یخچال هارررررهاررررر هارررررهاررررر D:
داداشم: برمیگردیم خونه :|
من: نه نه هولم نکن گاز یکی از اون سه تاست.
داداشم ترتیبشونو گفت (و هنوزم نفهمیدم)
من: رواله.
داداشم: فرمون کدومه؟ :|
من: همون که گردالیه ^^
داداشم: خب برا امروز کافیه :|
من: آره ناموسا سخت بود.
+ ولی اگه یه داداش ندارین که باهم تو ماشین با شماعی‌زاده و «امشب دل من هوس رطب کرده» قر بدین و کلا فرمون مرمونو ول کنه
چشم اندازی از شهر
تاریخی تبریز
تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران، بزرگترین و پرجمعیت
ترین شهر منطقه آذربایجان و مرکز استان آذربایجان شرقی می باشد. مردم تبریز به زبان
تُرکی آذربایجانی صحبت می کنند. در شهر تبریز به واسطه دو اتوبان شهری با نام‌های اتوبان
شهید کسایی و اتوبان پاسداران می‌توان دور تا دور تبریز را پیمود. اتوبان شهید کسایی
در قسمت جنوبی این شهر قرار دارد و اتوبان پاسداران در قسمت شمالی شهر واقع شده است
جاذبه های گردشگری
تبریز
از جاذ
 پس از شهادت مظلومانه سپهبد سلیمانی اتوبان رسالت را به نام آن شهید نام گذاری کردند اما به نظر می‌رسد این نام گذاری آنچنان اثری در تبیین مظلومیت این شهید عزیز و بزرگوار ندارد، لذا پیشنهاد می شود نخست برای پاسداشت مقام شامخ و برجسته این شهید بزرگوار «فرودگاه مهرآباد» را به نام این شهید نام گذاری نمایند.
« فرودگاه شهید قاسم سلیمانی»
یکی از اثرات این نام گذاری این است که من‌ بعد هر هیات دیپلماتیک که وارد تهران می‌شود متوجه خواهد شد که پا در چ
الان: ساعت نه صبح روز دوشنبه یازده آذرماه سال نود و هشته
اینجا: اتوبان کرجه
هوا: فول ابریه
تارگت:برای ارائه یکی از پروژه ها تو راه شهر کرجم!
سمت راست اتوبان یه پژو 405 مشکی رو می بینم که راننده پیاده شده و در یک محوطه خاکی و نسبتا بزرگی، کپسول گاز رو به صورت وارونه روی لبه سمت راست صندوق عقب ماشینش قرار داده و مثل تنفس دهان به دهان، گاز کپسول رو از طریق شلنگ وارد مخزن گاز ماشینش میکنه
امیدوارم خطری نداشته براش!
کار بی خطری نیست ولی با این وضعیت بن
چشم اندازی از شهر
تاریخی تبریز
تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران، بزرگترین و پرجمعیت
ترین شهر منطقه آذربایجان و مرکز استان آذربایجان شرقی می باشد. مردم تبریز به زبان
تُرکی آذربایجانی صحبت می کنند. در شهر تبریز به واسطه دو اتوبان شهری با نام‌های اتوبان
شهید کسایی و اتوبان پاسداران می‌توان دور تا دور تبریز را پیمود. اتوبان شهید کسایی
در قسمت جنوبی این شهر قرار دارد و اتوبان پاسداران در قسمت شمالی شهر واقع شده است

جاذبه های گردشگری
تبریز

از جا
اجاره آپارتمان مبله روزانه در تهران ملاصدرا

با متراژ ۸۵ متر و دارای یک اتاق خواب به صورت روزانه و هفتگی اجاره کوتاه مدت و اجاره بلند مدت ارائه میگردد.این آپارتمان مبله زیبا در ملاصدرا دارای امکانات زیر می باشد:

آپارتمان نوساز و بسیار شیک
دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آیفون تصویری
تلویزیون ۴۳ اینچ
دستگاه دی وی دی پلیر
دارای مبلمان هفت نفره پارچه ای بسیار زیبا همراه با میز عسلی
کف پارکت بسیار شیک
دارای میز ناهار خوری ۴ نفره
سرویس بهداشتی
یک وقتهایی هست که اشتباهی توی یک زمان و مکان کاملا اشتباهی قرار نیگیریم و هیچ راه فراری هم نیست...
چند روز پیش توی خیابون :
ترافیک خیلی سنگین آقایی گوشی مبایل در دست پشت فرمان ماشین در حال رانندگی بود و من درست در لاین کنار همون آقا در حرکت بودم که ناگهان بمب آینه ماشین اون آقا خورد به آینه ماشین من ...
من ☺
اون
باز هم من ☺
و اون ؟ و به اندازه نصف یک ماشین ازم دور شد .
چند ثانیا بعد من حرکت کرمو ناگهان بمب آینه من گرفت به آینه اون آقا .
آروم آینه رو

خرید آپارتمان در استانبول

قیمت هر متر مربع آپارتمان در استانبول 3723 لیر است. گران ترین منطقه ی استانبول بشیکتاش با 15255 لیر و در منطقه ی بشیکتاش گران ترین محله Bebek با میانگین قیمت 21456 لیر است در واقع Bebek گران ترین نقطه ی ترکیه هم محسوب می گردد که در بخش اروپایی استانبول قرار دارد.میانگین قیمت هر متر مربع در منطقه ی فاتح که یکی از مراکز ایرانیان و شامل منطقه های تاریخی و توریستی و تجاری از جمله منطقه ی آکسارای است 3700 لیر می باشد .

فاصله تا
یک وقتهایی هست که اشتباهی توی یک زمان و مکان کاملا اشتباهی قرار میگیریم و هیچ راه فراری هم نیست...
چند روز پیش توی خیابون :
ترافیک خیلی سنگین آقایی گوشی مبایل در دست پشت فرمان ماشین در حال رانندگی بود و من درست در لاین کنار همون آقا در حرکت بودم که ناگهان بمب آینه ماشین اون آقا خورد به آینه ماشین من ...
من ☺
اون
باز هم من ☺
و اون ؟ و به اندازه نصف یک ماشین ازم دور شد .
چند ثانیا بعد من حرکت کردم و ناگهان بمب آینه من گرفت به آینه همون آقا .
آروم آینه
منبع
چند روز پیش که روز جمعه ای تو اتوبان های خلوت روز جمعه داشتم رانندگی می کردم یهو به خودم اومدم دیدم چند وقت پیش که تا خرخره کار ریخته بودم سر ِ خودم ( و اتفاقا هنوزم اون دوران جز دوران سخت ؛ اما لذت بخش زندگیم محسوب می شه ) یکی از دلخوشی های روز ِ تعطیلم که تو خونه نبودم همین رانندگی تو خیابونای خلوت روز ِ جمعه بود . همین که صبح زود از خواب بیدار شم بزنم بیرون و تو اتوبانِ بدون ترافیک گاز بدم و سبقت بگیرم و برم ... 
یعنی می خوام بگم  آدم یادش می
ان شاء الله در رانندگی کسی دچار سانحه نشه ولی در برخوار اگر کسی در جاده های برون شهری دچار سانحه تصادف بشه دو تا دردسر داره .یکی تصادف وسانحه و یکی هم دردسر آمدن پلیس و رفتن به پلیس راه .بله ..برخوار پلیس راه نداره و این گشت هم که داره از پلیس راه شاهین شهر میاد .یعنی کسی اگر مثلا یک کیلومتری کمشچه تصادف جرحی  کرد باید برای کارهاش به پلیس راه مورچه خورت بره ..یعنی نیروی انتظامی شهرستان توانایی راه اندازی پلیس راه نداره ؟ باوجود اتوبان اردستان و
معرفی برج صیاد 2
پس از برج صیاد1، مجموعه برج صیاد 2، دومین فاز اجرا شده از برج های صیاد شیرازی می باشد که درپاییز سال 94 تحویل مالکین گردید. این برج ها توسط تعاونی مسکن ستاد مشترک ارتش در منطقه 22 شهرداری تهران اجرا و ساخته شده است. مجتمع صیاد 2 در فاصله 500 متری از دریاچه چیتگر و در قسمت جنوبی آن قرار گرفته است که به لحاظ جایگیری در منطقه، شرایط خوبی از نظر موقعیت مکانی و همچنین آب و هوایی دارا است. 
مشخصات برج صیاد 2
این برج شامل 8 بلوک مجزا بوده ک
به ذهنم رسیده در کنار اسب سفیدم که (صد قافله دل همره اوست!:)) یه دونه از این ماشینا بخرم، هم کم مصرفه(گمونم برای طی 100 کیلومتر مسافت فقط 9000 تومن بنزین آزاد بخواد!) ، هم مشکل پارکینگ ندارن اینا، منم که بیشتر از 140 تا تو اتوبان نمیرم با اسب سفیدم ، یکم بیشتر رو خودم کار میکنم نهایتش 80 تا میرم!!
بعضی وقتها واقعا جای پارک پیدا نمیشه برای اسب سفیدم، ولی این ماشینا رو حتی میشه تو جوب هم پارکش کنی:) فقط میمونه اَلِکس جان  (که فقط  قافله دلِ من ، همره اوست!:)
ساعت 8 شب بلیط داشتم و هفت و نیم رسیدم ترمینال گفتن بلیطت تغییر کرده به هشت و نیم و همونم حدود 9ونیم حرکت کرد و 10 تازه وارد اتوبان شدیم :/در حالی کم خوابی شدیدی داشتم و امروز هم با خون دادنام تو آزمایشگاه و وسیله جمع کردن و بدو بدو گذشته
یک ساعته دارم تلاش میکنم بخوابم اما انگار صندلیم رو ویبره ست :/ 
در حدی میلرزه که الان صفحه گوشیمو نمیبینم و همینطوری تایپ میکنم بلکه یه چیزی خودش بنویسه!! 
سردرد فجیعی دارم
از اونی که پشت سرم نشسته هم پرسیدم گفت

اجاره سوئیت در تهران یک روزه ارزان

این آپارتمان مبله زیبا در اشرفی اصفهانی تقاطع پیامبر و رو به روی مرزداران واقع شده. موقیعیت محلی این آپارتمان مبله زیبا در یکی از معروف ترین خیابان های تهران می باشد.

از امکانات این واحد مبله می توان به موارذ زیر اشاره کرد:
دارای نگهبانی ۲۴ ساعته پارکینگ و آسانسور
۸۵ متر ۲ خواب نوساز و زیبا
با امکانات کامل
کف پارکت بسیار زیبا
لوازم کامل آشپزخانه جهت رفاه میهمانان عزیز
ماشین لباسشویی
ماکروفر
اجاق گاز
اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت
اوین یکی از مرتفع ترین مناطق تهران با اب و هوای کوهستانی میباشد که ضمن داشتن دسترسی مناسب به خیابان ها و اتوبان های اصلی از مناطق توریستی بسیار زیبا نیز بر خوردار می باشد.
ویژگی ممتاز این منطقه:
از ویژگی های جغرافیای این اپارتمان مبله در تهران باید به دسترسی بسیار سریع و راحت به اتوبان یادگارامام واتوبان همت و همچنین ایستگاه BRT در فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه به صورت پیاده اشاره کرد.دسترسی به اتوبان مدرس نیز
یک شب خواب بودم که تو خواب دیدم دارن در میزنن. در رو که باز کردم دیدم شهید همت با یه موتور تریل جلو در خونه وایساده و میگه سوار شو بریم . 
ازش پرسیدم کجا؟ گفت یه نفر به کمک ما احتیاج داره. سوار شدم و رفتیم. سرعتش زیاد نبود طوری که بتونم آدرس خیابون ها رو خوب ببینم. وقتی رسیدیم از خواب پریدم. از چند نفر پرسیم که تعبیر این خواب چیه گفتن خوب معلومه باید بری به اون آدرس ببینی کی به کمکت احتیاج داره. 
هر جوری بود خودمو به اون آدرس رسوندم، در زدم. در رو
#زندگی_به_سبک_مهدی (۳۲)
فکر می کنم دورو بر سال ۸۱ بود ‌.
 یه روز مهدی از دانشگاه اومده بود خونه و خیلی خسته بود .
 ازش پرسیدم چی شده ؟!
همیشه وقتی میومدی خسته بودی ولی امروز واقعا داغونی!
خندید و گفت تهران یه ماشین سوار شدم که بیام قم وسط اتوبان صدای موسیقیشو برد بالا منم تحمل کردم و چیزی نگفتم تا اینکه دیگه صدای زن رو داشت پخش میکرد !
منم با اینکه وسط بیابون بودم گفتم یا کمش کن یا من پیاده میشم !؟
اونم نامردی نکرد و زد کنار !
منم کم نیاوردم و پیاده
فروش ویژه بهاره انواع سایبان برقی ، سقف برقی و سایبان مغازه
امروزه نمیتوان فضایی را بدون سایبان یافت، استفاده از سایبان از دیرباز مشهود بوده است اما با گذشت قرن ها از ساخت اولین سایبان به دست بشر، این سازه تبدیل به یک عضو جدا نشدنی از بافت های شهری شده است. یکی از شرکت های فعال در این زمینه شرکت سایبان استار شید می باشد.
جهت خرید هر یک از محصولات یا دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید سایبان برقی ، سقف برقی ، سایبان متحرک ، سایبان مغازه ، سایبا
پایه چراغ روشنایی
شرکت صنایع سبز بوتیا تولید کننده انواع پایه چراغ، پایه چراغ روشنایی، پایه چراغ روشنایی معابر، چراغ شهری، روشنایی شهری، پایه های روشنایی باغ، حیاط و خیابان و پایه چراغ لوله ای در مدل های ساده و طرح دار می باشد
روشنایی پارک ها و تفرجگاه ها، خیابان ها ، اتوبان ها و بزرگراه ها امری ضروری و مهم است. امروزه زیبا سازی و تزئین محیط های شهری با استفاده از پایه چراغ بدلیل ایجاد نشاط و شادی و روشنایی جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان از
پروژه تعزیرات حکومتی
موقعیت مکانی و مشخصات پروژه
پروژه آبشار در منطقه 22 شهرداری تهران، در شمال اتوبان همت بعد از برج های نمونه قرار گرفته و توسط تعاونی تعزیرات حکومتی با همکاری شرکت سامان گستران پویا در حال اجرا می باشد.
این پروژه که پشت بیمارستان تریتا و پروژه تجاری رزمال ساخته شده 12 برج را شامل می شود که از واحدهایی با 90 تا 120 متر زیربنا برخوردار می باشند. موقعیت مکانی مناسب مجموعه سبب شده تا واحدهای شمالی از ویوی ابدی کوه بهره ببرند.
خیابان دیباجی جنوبی یکی از محله های اصیل تهران است که با داشتن خانه های نوساز در کنار بافت قدیمی خود موقعیت های مناسبی را برای خرید آپارتمان فراهم کرده است.قیمت خانه در دیباجی جنوبی چند است؟ شاید این سوال بسیاری از افرادی باشد که قصد دارند در روزهای آینده برای خرید خانه در این محدوده اقدام کنند؛ بنابراین در این گزارش شما را با قیمت‎های این منطقه آشنا می‎کنیم.
خرید خانه از آن دسته خریدهایی است که همیشه زمان زیادی را باید برای انتخاب آن صرف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها